logo

          "Pro vaše podnikání"

Nemáte čas? My se Vám ozveme. +420 (*)
Nevložili jste číslo

tel
 

+420 774 834 354

mail

info@pujckypodnikatelum.cz

 
 

Novinky

Dálniční známka na rok 2019

Opět jsme pro Vás podnikatele připravili po roce úspěšnou akci "Dálniční známka na rok 2019", kterou rozdáváme ke každé podnikatelské půjčce. Stačí jen zaplatit včas první splátku půjčky a dálniční známku na příští rok už nemusíte řešit! Potřebujtete peníze na rozvoj, nebo provoz Vašeho podnikání? Stačí vyplnit online formulář a my se Vám obratem ozveme a společně najdeme nejlepší řešení... Podání žádosti je samozřejmě zdarma bez poplatků, stejně jako naše půjčka!

 5

Dálniční známka na rok 2018!

Vážení podnikatelé,

na letošní podzim jsme si pro Vás připravili speciální akční půjčku s dálniční známkou na rok 2018 jako dárek. Ke každé podnikatelské půjčce, po uhrazení první splátky, obdržíte roční dálniční známku jako dárek. Naše rychlá nebankovní půjčka je tu pro Vás! Akce platí pro všechny produkty podnikatelských půjček.

Pravidla soutěže:

 • Zpracování žádosti o půjčku v listopadu 2017
 • Uhrazení první splátky nejpozději 2 pracovní dny po splatnosti

Vyhodnocení soutěže proběhne 15.1.2018, všichni účastnící, kteří splní pravidlo o uhrazené první splátce, obdrží do konce ledna dárek poštou (aktuální dálniční známka rok 2017, platí do konce ledna 2018).

dalnicni znamka 2018 rocni

Letní akční půjčka pro podnikatele

Pro Vás podnikatele jsme na léto připravili akční půjčku s dárkem. Ke každému produktu nebankovní půjčka pro podnikatele, OŠVČ i firmy nad 100.000,- Kč, obdržíte po uhrazení druhé splátky jako dárek stylový tablet Alcatel MediaTek MT8127. Akce běží od 25.5.2017 do 31.8.2017. Dárek obdržíte zdarma poštou na Vámi zvolenou adresu. Využijte našich produktů pro podnikatele. V bance Vás odmítli? My Vám půjčíme. Posuzujeme pouze Váš hrubý roční obrat na daňovém přiznání, nikoli zisk/ztrátu. Peníze garantujeme do 24 hodin od podpisu smlouvy přímo na Váš účet. Nezávaznou kalkulaci zpracujeme po telefonu, podpis smlouvy probíhá až po schválení. K naší půjčce je potřeba jen minimum dokladů a vyznačuje se zejména jednoduchostí a dostupností. Jako bonus při řádném splácení vracíme 5% úroků zpět, navíc veškerý zaplacený úrok je daňově uznatelný náklad.

akční půjčka pro podnikatele

 • Minimum potřebných dokladů

 • Bez účelovost

 • Daňově uznatelný úrok

 • Posuzujeme hrubý obrat, nikoli zisk/ztrátu

 • Sami si určíte datum splatnosti splátky v měsíci

 • Splátka 1x měsíčně převodem z účtu

 • Splatnost až na 6 let

 • Možnost předčasného splacení s úsporou úroků

 • Bonus při řádném splácení (vracíme 5% úroků)

 

Jak postupovat při výběru půjčky?

online půjčkyDostali jste se do finanční tísně? Chtece nastalou situaci vyřešit formou půjčky nebo úvěru? Jak postupovat a na co si dát pozor, to je téma dnešního příspěvku.

Internet nebo tištěná média jsou plná inzerce půjček všeho druhu. Po zavedení nového zákona o spotřebitelském úvěru se podmínky inzerce značně omezily a nastavila se nová pravidla. Ne vždy tomu tak opravdu je a i v dnešní době můžete narazit na podvodné inzeráty. Pokud se rozhodnete pro půjčku nebo úvěr, určitě myslete na následující rady a typy.

1) Vždy si ověřete zda je půjčka bez poplatku předem. Seriózní poskytovatel půjček nikdy nepožaduje dopředu žádnou kauci ani poplatek za zpracování žádosti o půjčku. Často se pak stane, že žadatel pouze přijde o peníze a žádnou půjčku nedostane...

2) Před vyřízením půjčky nebo úvěru nepodepisujte žádnou formu pojištění. Pojistka jednak není povinná a je vyžadována nad rámec úvěrové smlouvy  na dobu určitou. Zprostředkovatel v tomto případě kalkuluje s provizí za sjednání pojištění. Obyvykle celá věc končí tím, že klient půjčku nedostane, avšak je smluvně vázán k placení pojistného...

3) Dobře si promyslete s kým podepíšete úvěrovou smlouvu, v ideálním případě zvolte nebankovní půjčku od poskytovatele s kamennou pobočkou a delší prověřenou historií na trhu. Vyněte se podepisováním smluv v resturacích nebo jiných veřejných místech kde nemáte možnost vklidu si smlouvu prostudovat.

4) Smluvní dokumentaci si řádně pročtěte, ujistěte se že je v ní obsaženo vše podle zákona o spotřebitelských úvěrech v případě půjčky pro zaměstance nebo důchodce, popřípadě podle obchodního zákona pro podnikatele a firmy...

5) Věnujte poroznost smluvním podmínkám, zejména sankcím v případě neplnění smlouvy a poplatkům za zpracování půjčky.

Mohlo by Vás dále zajímat:

Neuspěli jste v bance? Víme proč!

 

Neuspěli jste v bance? Víme proč!

Půjčky pro podnikateleDlouhá léta podnikáte a neuspěli jste s žádostí o úvěr ve vaší bance, i přesto že vás banka dobře zná a má přehled o vašich obratech na podnikatelském účtu? V minulém týdnu jsme provedli za pomoci skrytého zákazníka fiktivní žádost o úvěr ve třech velkých bankovních institucích na českém trhu. Zadání bylo jednoduché. Živnostník podnikající od roku 2007 s ročním obratem 450.000,- Kč, ktrerý používá paušální odpisy ve výši 60% a vede jednoduché účetnictví. Požadavek 100.000,- Kč na nákup materiálu a modernizaci vybavení pro podnikání. Protože víme, že v případě zamítnutí nám banka důvod nesdělí, nechali jsme našemu figurantovi vystavit výpisy ze všech bankovních i nebankovních registrů klientských informací, abychom měli jistotu že důvod zamítnutí nebude negativní informace, či záznam o minulém dluhu.

Postupně jsme domlivili schůzku na pobočce bank s pracovníkem zabývajícím se podnikatelskými a živnostenskými úvěry. Postup byl prakticky identický, bankovní poradci chtěli doložit 2 poslední daňová přiznání, 2 doklady totožnosti a výpis živnostenského oprávnění. Po podpsiu několika lejster se zahajálilo složité zpracovávání... A výsledek? Máte malé příjmy! Banky totiž nezajímá, narozdíl od nebankovních společností, váš hrubý roční obrat, ale čistý zisk. Tím pádem má náš figurant po odečtení paušálu 60% pouhých 15.000,- Kč čistého měsíčně a na potřebnou půjčku 100.000,- Kč nemá šanci dosáhnout.

Nebankovní instituce přistupují ke klientům v těchto případech zcela jinak. Hlavním měřítkem je výše hrubého ročního obratu, nikoli zisku nebo ztráty. Všechny produkty pro podnikatele jsou bez poplatků za zpracování nebo vedení samotné půjčky. Individuálně se přistupuje i k registrům dlužníků, zatímco banka zamítne žadatele se sebenším záznamem, nebankovní společnosti klienta neodmítnou, i když tím nesou část rizika.

 

Tým PPP-půjčky

 

Chybí Vám peníze na daně?

Potřebujete finance na provoz nebo rozvoj Vašeho podnikání?

Vyzkoušejte novinku na trhu, naše nové půjčky pro OSVČ, podnikatele i firmy. Nabízíme 30.000 až 250.000,- Kč do 24 hodin přímo na Váš účet. Jednoduchá srozumitelná smlouva, bez nahlížení do bankovních registrů. Neodmítneme ani začínajícího podnikatele, který ještě nemá daňové přiznání za uplynulé období, navíc nově nabízíme možnost předčasného splacení s úsporou úroků u půjček nad 30.000,- Kč. Naše produkty se řídí obchodním zákonem, veškeré zaplacené úroky jsou daňově uznatelné náklady.

U půjčky nad 30.000,- Kč nabízíme jako jediní na trhu možnost předčasného splacení s úsporou úroků, což ocení zejména podnikatelé čekající na proplacení faktur a je nutné překlenout krátké období.

Výhody:

 • Bez jakýchkoliv poplatků
 • Bez zástavy nemovitostí
 • Minimum potřebných dokladů
 • Daňově uznatelné úroky
 • Možnost předřasného splacení s úsporou úroků
 • I pro začínajícího podnikatele

Garantujeme:

 • Peníze do 24 hodin
 • Bezúčelovost
 • Bez bankovních registrů
 • Schválení ONLINE do několika minut

 Půjčku nelze poskytnout žadatelům v exekuci, insolvenci nebo po insolvenci.

Novinky v půjčkách

14/09/2018, 10:47
Opět jsme pro Vás podnikatele připravili po roce úspěšnou akci "Dálniční známka na rok 2019", kterou...
20/11/2017, 10:23
Vážení podnikatelé, na letošní podzim jsme si pro Vás připravili speciální akční půjčku s...
26/05/2017, 09:59
Pro Vás podnikatele jsme na léto připravili akční půjčku s dárkem. Ke každému produktu nebankovní půjčka pro...
Online žádost o půjčku
 1. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 2. Zdroj příjmů(*)
  Neplatný Vstup
 3. IČO(*)
  Neplatný Vstup
 4. Rodné číslo (*)
  Neplatný Vstup
 5. Vyberte kraj
  Neplatný Vstup
 6. Telefon (*)
  Neplatný Vstup
 7. Email(*)
  Neplatný Vstup
 8. Požadovaná částka(*)
  Neplatný Vstup
 9. Hrubý obrat za poslední období
  Neplatný Vstup
 10. Kdy si přejete být kontaktován?
  Neplatný Vstup
 11. Poznámka
  Neplatný Vstup
 12. Souhlasím(*)
  Neplatný vstup
 13. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:
  Neplatný vstup

 14. Podmínky pro schválení úvěru
  • Platné živnostenské oprávnění
  • Minimální věk žadatele je 18 let až 72 let
  • Trvalý pobyt na území ČR