logo

          "Pro vaše podnikání"

Nemáte čas? My se Vám ozveme. +420 (*)
Nevložili jste číslo

tel
 

+420 774 834 354

mail

info@pujckypodnikatelum.cz

 
 

Novinky

Chybí Vám peníze na daně?

Blíží se termín odevzdání daňového přiznání a Vám schází finanční prostředky na zaplacení daní? V bance se k Vám obracejí zády? Využijte naše produkty pro podniktele s možností předčasného splacení po šesté splátce s úsporou úroků. Posuzujeme pouze hrubý roční obrat na daňovém přiznání, nikoli zisk nebo ztrátu. Půjčka do 50.000,- Kč je zcela bez prokazování příjmu, při vyšších částkách, až do 200.000,- Kč, se dokládají 2 poslední daňová přiznání. Vyřízení půjčky pro podnikatele je expresně do 24 hodin. Každou žádost posuzujeme individuálně a stejně přistupujeme i k registrům. Malý záznam v registru nevadí, veškeré naše služby jsou pro klienty zdarma, se zpracováním nebo vedením úvěru nejsou spojeny žádné poplatky.

Půjčka pro podnikatele se řídí obchodním zákonem a veškeré zaplacené úroky jsou daňově uznatelné náklady o které si snižujete základ pro výpočet daně pro další období. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace, nebo vyplňte online formulář a my se Vám ozveme zpět.

Tým PPP-půjčky

Nyní až 200.000,- Kč!

 

Od dnešního dne tj. 14.10.2016 zvyšujeme opět maximální částku k vyplacení pro podporu Vašeho podnikání. Čerpat můžete 30.000 až 200.000,- Kč. Stále platí, že posuzujeme pouze hrubý obrat, nikoli zisk/ztrátu. Do 50.000,- Kč je půjčka zcela bez doložení příjmu. Jedinou podmínkou je platné živnostenské oprávnění minimálně 6 měsíců.

Akční půjčka 35.000,- Kč ! ! !

Akční půjčka pro Vaše podnikání! 35.000,- Kč za cenu 30.000,- Kč! Stačí jen platný občanský průkaz a oprávnění k podnikatelské činnosti (živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku). Peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy na Vašem účtu, předschválení telefoncky, bez nutnosti doložení daňového přiznání, nevyžaduje se zástava ani ručení nemovitostí.... Stačí vyplnit online žádost a během několika minut Vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce pro bližší informace a zpracování žádosti.

Zvyšujeme částku k vyplacení!

Počínaje prvním březnem 2016 zvyšujeme na základě poptávky našich klientů maximální částku k vyplacení na 150.000,- Kč! Navíc pro začínající podnikaele, kteří ještě nemají 2 daňová přiznání, nebo mají nízký hrubý roční obrat, navyšujeme možnou částku k čerpání na 50.000,- Kč! Nadále platí, pro začínající podnikatele - bez doložení příjmu. U částek nad 50.000,- Kč se dokládají 2 poslední daňová přiznání. Podání a posouzení žádosti o podnikatelský úvěr je ZDARMA, s půjčkou nejsou spojeny žádné poplatky, výsledek předběžné žádosti Vám sdělíme do několika minut. Nechte si zpracovat nezávaznou žádost i vy!

ONLINE půjčka podnikatelům

Banky přistupují ke klientům velmi obezřetně a ještě před samotným posuzováním žádosti vyžadují podnikatelovu přítomnost na pobočce a dokládání různých dokumentů. Výsledkem několika denních nebo i týdenních peripetií je často zamítnutí žádosti kvůli malicherným záznamům v registrech dlužníků.

Podnikatelé jsou však nároční a požadují rychlé půjčky a rychlé jednání. Společnosti, které poskytují nebankovní půjčky, však přistupují k podnikatelům mnohem ochotněji a jejich schvalovací proces je o poznání rychlejší. Nejen, že po podnikatelech nevyžadují předem žádné nesmyslně složité dokumenty, ale bez dokládání jsou schopny velmi rychle vyhodnotit žádost a prověřit tak, kolik si konkrétní člověk může půjčit.

Nejnovějším trendem na poli rychlých půjček je tzv. online půjčka. Jde o nejrychlejší půjčku na českém úvěrovém trhu. Podnikatel si na internetových stránkách vyplní jednoduchou žádost a během několika minut je kontaktován konkrétním pracovníkem. Vyřízení celé žádosti trvá několik minut a klient ihned zná výsledek posouzení. A pokud podnikateli nabízený produkt vyhovuje a souhlasí se schválenou částkou, stačí již jen podpis smlouvy a následuje vyplacení penžních prostředků.

Potřebujete finance na provoz nebo rozvoj Vašeho podnikání?

Vyzkoušejte novinku na trhu, naše nové půjčky pro OSVČ, podnikatele i firmy. Nabízíme 30.000 až 250.000,- Kč do 24 hodin přímo na Váš účet. Jednoduchá srozumitelná smlouva, bez nahlížení do bankovních registrů. Neodmítneme ani začínajícího podnikatele, který ještě nemá daňové přiznání za uplynulé období, navíc nově nabízíme možnost předčasného splacení s úsporou úroků u půjček nad 30.000,- Kč. Naše produkty se řídí obchodním zákonem, veškeré zaplacené úroky jsou daňově uznatelné náklady.

U půjčky nad 30.000,- Kč nabízíme jako jediní na trhu možnost předčasného splacení s úsporou úroků, což ocení zejména podnikatelé čekající na proplacení faktur a je nutné překlenout krátké období.

Výhody:

 • Bez jakýchkoliv poplatků
 • Bez zástavy nemovitostí
 • Minimum potřebných dokladů
 • Daňově uznatelné úroky
 • Možnost předřasného splacení s úsporou úroků
 • I pro začínajícího podnikatele

Garantujeme:

 • Peníze do 24 hodin
 • Bezúčelovost
 • Bez bankovních registrů
 • Schválení ONLINE do několika minut

 Půjčku nelze poskytnout žadatelům v exekuci, insolvenci nebo po insolvenci.

Novinky v půjčkách

14/09/2018, 10:47
Opět jsme pro Vás podnikatele připravili po roce úspěšnou akci "Dálniční známka na rok 2019", kterou...
20/11/2017, 10:23
Vážení podnikatelé, na letošní podzim jsme si pro Vás připravili speciální akční půjčku s...
26/05/2017, 09:59
Pro Vás podnikatele jsme na léto připravili akční půjčku s dárkem. Ke každému produktu nebankovní půjčka pro...
Online žádost o půjčku
 1. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 2. Zdroj příjmů(*)
  Neplatný Vstup
 3. IČO(*)
  Neplatný Vstup
 4. Rodné číslo (*)
  Neplatný Vstup
 5. Vyberte kraj
  Neplatný Vstup
 6. Telefon (*)
  Neplatný Vstup
 7. Email(*)
  Neplatný Vstup
 8. Požadovaná částka(*)
  Neplatný Vstup
 9. Hrubý obrat za poslední období
  Neplatný Vstup
 10. Kdy si přejete být kontaktován?
  Neplatný Vstup
 11. Poznámka
  Neplatný Vstup
 12. Souhlasím(*)
  Neplatný vstup
 13. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:
  Neplatný vstup

 14. Podmínky pro schválení úvěru
  • Platné živnostenské oprávnění
  • Minimální věk žadatele je 18 let až 72 let
  • Trvalý pobyt na území ČR